Kleszczowa choroba

akże zdrowotne, mające wpływ na cały nasz organizm. Do najczęściej spotykanych chorób skóry wliczamy trądzik, egzemę, łuszczycę, a także atopowe zapalenie skóry. Często są one spowodowane niewłaściwą dietą, która powoduje zatrucie

Kleszczowa choroba

Choroby skóry a medycyna niekonwencjonalna

Choroby skóry dotykają bardzo dużą część naszego społeczeństwa. Mogą one nieść za sobą negatywne skutki nie tylko estetyczne, ale także zdrowotne, mające wpływ na cały nasz organizm. Do najczęściej spotykanych chorób skóry wliczamy trądzik, egzemę, łuszczycę, a także atopowe zapalenie skóry. Często są one spowodowane niewłaściwą dietą, która powoduje zatrucie naszego organizmu toksynami. Z pomocą przychodzi nam medycyna niekonwencjonalna, która obejmuje swoim zakresem takie dziedziny jak terapia kolorami i ziołami. Często powodują one znaczną poprawę stanu skóry lub jej całkowite wyleczenie. Z pewnością warto jest sięgnąć po te metody, zanim zaczniemy faszerować swój organizm kolejnymi lekami syntetycznymi.


Niekonwencjonalne metody leczenia raka

Choroby nowotworowe są coraz częściej spotykane w naszym społeczeństwie. Mówi się nawet, iż jest to choroba cywilizacyjna XXI wieku. Pomimo szeroko rozwiniętej medycyny, niejednokrotnie lekarze są bezradni w walce z chorobą nowotworową. Wtedy z pomocą przychodzi medycyna niekonwencjonalna, która proponuje swoje sposoby na walkę z rakiem. Są to przede wszystkim różnego rodzaju naturalne diety i kuracje żywieniowe, które mają spowodować zatrzymanie się rozwoju choroby poprzez dostarczanie organizmowi odpowiednich składników. Ważne jest jednak, aby skonsultować z lekarzem wszelkie wprowadzane przez nas metody, ponieważ niektóre z nich mogą wpływać na stosowane przez nas leczenie syntetyczne.


Zakażenie boreliozą - czy to widać?

Omijałeś parki, stroniłeś od puszczy a jednak dziwnie się czujesz? Jak niby kleszcze miał Cię ugryźć? Wolisz odpowiadać sobie na takie pytania, czy jednak sprawdzić po objawach, czy masz boreliozę?

Jeżeli tylko wykryjesz u siebie kilka z następujących objawów, lepiej niezwłocznie udaj się do specjalisty: depresja, bezsenność, kołatanie serca, rumień wędrujący, bóle brzucha, biegunki, gorączka, wypadanie włosów, drętwienie kończyn, problemy z mową, zaburzenia koncentracji, tiki twarzy... Lista ciągnie się jeszcze długo, ale przeważnie dopiero kilka różnych objawów powinno Cię martwić, więc jeśli często kiwałeś głową czytając o tych dolegliwościach, nie masz co zwlekać z wizytą u lekarza!

To czy faktycznie masz boreliozę i tak musi zostać potwierdzone testami - najlepiej biorezonansowymi, które są najpewniejsze i nie inwazyjne. Ponadto stanowią też formę terapii przeciw chorobie odkleszczowej.



© 2019 http://tsd.warszawa.pl/